Skip to main content

Forum Türk FT.

Ruh Sağlığı Bölüm Kuralları

Konu

#1
Sayın Üyelerimiz,
Forumun genelinde geçerli tüm kurallar Ruh Sağlığı Bölümü içinde geçerlidir.
Sağlıkla ilgili eklenecek yazılarda kaynak göstermek zorunludur. Kaynak gösterilmeden yazılan yazılar uyarılmaksızın silinecektir. Bu bölümde HİÇBİR ŞEKİLDE ilaç önerilmeyecek, ilaç adı ve etken madde yazılmayacak, yazılanlar derhal uyarılmaksızın silinecektir. İlaçla ilgili soru ve sorunlarınızı bölüm yöneticilerine özel mesaj ile sorabilirsiniz.
Türü ne olursa olsun hastalıklar herkesin başına gelebilir. Bu bölümde rahatsızlığını paylaşan arkadaşlarımıza dalga geçen, küçük gören, aşağılayan mesajlar yazmak yasaktır.

Sağlık gibi ciddi bir konuda en önemli ve doğru hareket tarzı ilgili branşta uzman bir doktora başvurmaktır. Bu bölüm sadece bilgi paylaşım amaçlıdır, bu bölümde alacağınız bilgiler sadece tavsiye ve bilgilendirme niteliğini taşır. En doğru ve nihai teşhis sizi muayene edebilen bir doktor tarafından konmalıdır.
Bu bolumde verilen oneri ve bilgiler , sadece tavsiye niteligindedir.Bu bilgiler ışığın’da mutlaka bir hastaneye veya kendi özel doktorunuza başvurunuz. Bu bölüme soru yollayan ve cevaplayan herkes bu kurallari okumuş ve kabul etmis sayilmaktadir.
Herkese sağlıklı bir ömür dileğiyle...
Alıntı
Task