sohbet

Terazi

Prenses

New member

Duygusal ilişkide olduğunuz kişiden fazla beklentileriniz olmasın. Onun düşüncelerini değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğundan süre gelen olayları fazla zorlamamalısınız. Bu arada sevdiğiniz kişiden işleriniz ya da başka nedenlerden dolayı kısa bir zaman ayrı kalabilirsiniz. Bu dönemde hayalciliğiniz ve fantazileriniz oldukça yoğun olacak. Sert çıkışlarla kararlı olabilirsiniz fakat gelişmeler sizi bir süre daha beklemeye ikna edecektir. Kararsızlık ve yanlış yollar izlemek yüzünden elinizdeki gücü kullanamıyorsunuz.
**iS**
Bir iddialaşma içersindesiniz. İş konusunda inatlaştığınız bu kişi bugün haklılığını size ispat edecek. Buna birkaç kişinin tanık olmasından son derece rahatsızlık duyacaksınız.
**ASK**
Sizden beklendiği ölçüde güven veremiyorsunuz. Doğal ve zararsız bulduğunuz bazı yakınlaşmalar, partnerinizin kafasında sorulara yol açıyor. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek.
**PARA**
Maddi durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler görünüyor. Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz.
**DiKKAT**
Birkaç gündür sizi bildiğiniz bir konuda sürekli uyaran kişi, sizin iyiliğinizi istiyor. Onu dikkate almanızda yarar var.
 
Üst