sohbet

Terazi burcu günlük yorumu(GÜNCEL)

Asi Yürek

New member
16 Ocak 2012

Pazartesi

16 Ocak 2012 Terazi burcu Pazartesi günü yorumunda sizleri neler bekliyor? Gezegenlerin hareketleri bugün burcunuzu nasıl etkiliyor? Aşk hayatınız nasıl bir çizgide ilerliyor? İş hayatınızda, kariyer yaşamınızda ne gibi süprizlerle karşılaşabilirsiniz?

Değerli kullanıcılarımız işte bugünkü burç yorumunuz.
Sevgili Teraziler saat 11:08 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak sondördün oluşumunun etkisi birçok Terazi burcu mensubu için farklı anlama gelebilir. Kimileri ev sınırları içindeki baskı ve engellemeden oldukça rahatsızdırlar. Bu konuda bir şeyler yapmaları gerektiğinin bilincinde olmalarına rağmen alışkanlıkları nedeniyle kolay kolay dışa açılamazlar. Böyle durumda olanlar için benim tavsiyem sosyal yaşamlarına gereken önemi vermeleridir. Bazılarınız için anlamı, ev sınırları içinde yapılan faaliyetlerin işareti olabilir. Özellikle işsizlik sorunu olan kişiler, ev ortamında para kazanabilirler veya yapmayı düşündükleri iş, ev benzeri bir ortam gerektirmektedir. Bir çoğunuz için anlamı, sorumlulukların ev sınırları içinde yoğunlaşması anlamına gelebilir.

Hangi örnek olursa olsun bugünkü oluşum altında dikkat edilmesi gereken nokta içsel engellemeler veya güvensizlik nedeniyle kendinizi dört duvar arasına hapsetmemeniz, muhakkak dışarıya çıkarak insanlarla direkt olarak temasa geçmenizdir. Çünkü bu yapılmadığı takdirde bunalmanız, rutin bir hayatın içinde sıkılmanız mümkündür. Sondördün etkisinin bir başka yansıması, geçtiğimiz Aralık ayında alınmış bazı kararların yürürlüğe konmasıyla ilgilidir. Ancak önce yarım kalan işlerin tamamlanması ve halledildikten sonra adım atılması gerekir. Ve hepsinden önemlisi düşündüğünüz her ne ise, artı ve eksilerinin iyice hesap edildikten sonra yürürlüğe konması faydalıdır.

Saat 17:29-18:34 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde akıl yoluyla olayları gözden geçirmekte yarar vardır. Uyum ve barış duygusu içinde hareket edilmelidir. Saat 18:34 sonrası Ay-Akrep burcunda seyrine başladığında parasal açıdan güçlü olma arzunuz yükselişe geçer. İlkeleriniz doğrultusunda hareket etmek istersiniz. Paranız söz konusu olan durumlarda kuruntulu düşünebilirsiniz.

Bugününüz dünden daha güzel olsun. Yüreğinizdeki sevginin hiç tükenmemesi dileğimle,
iremSU Mynet Astroloji Danışmanı
Güne maddi konular ile başlayabilir, geçmişte yaptığınız hesapsız harcamalar ile ilgili düşünebilirsiniz. Bütçenizi yeniden gözden geçirme zamanı. Akşamüstünden itibaren akraba ya da kardeşler ile bir araya gelebilir, onlarla bu konu üzerinde fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Mahmure Astroloji – Ekolay

16 Ocak 2012 Terazi burcu Pazartesi günü yorumu için sorularınızı ve olumlu yada olumsuz yorumlarınızı alt kısımda yer alan yorum formunu kullanarak bizler ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bugünkü burç yorumunuzu facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz ve facebook.com/burclarfal sayfamıza üye olarak sayfamız üzerinden günlük burç yorumlarımızı takip edebilirsiniz. Burç yorumlarımız tanınmış ünlü astrologlar tarafından yayınlanmaktadır. Sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.
 
Üst