Genç Adam;

aa_UZAYLI

New Member
Konular
500
Level: 22 ()
EXP: 20 / 100

HP: 2120 / 2558
MP: 768 / 1423
SP: 1109 / 1849
Bu yazacaklarımı ister okuyun, ister okumayın sizin fikriniz.

Erkek adam sevdiğini sahiplenir ve kıskanır. Modernleşme ve medeniyetleşme adı altında gevşemeye gerek yok.
Son zamanlarda anasayfalarında sürekli neden kaybediyorum, neden doğru kadını bulamıyorum, neden terkediliyorum diye hayıflanan, erkeklere rastlıyorum.

Bak sevgili genç adam;
Neden kaybettin biliyor musun?
Her sabah uyanır uyanmaz suratına 30 kilo boya süren kadınlar için, makyajsız da güzel olan kadınları üzdün.

Aşağıya inip taksicinin parasını ödesene!” diyen kadınlar için, paraya sıkıştığında varını yoğunu veren kadınları üzdün.

Tencere görse bomba diye karakola götürecek kadınlar için, Meksika mutfağını bile bilen kadınları üzdün.

Arkandan iş çeviren kadınlar için,
arkandan ağlayan kadınları üzdün.

Orasını burasını çekip gönderen kadınlar için, yaptığı yemeğin resmini gönderen kadınları üzdün.

Tırnağı kırılır diye portakal soymayan kadınlar için, balık temizleyen kadınları üzdün.

” Caramel Macchiato içmeden güne başlayamıyorum.” diyen kadınlar için, çay içerken serçe parmağını havaya kaldıran kadınları üzdün.

Gel beni al diyen kadınlar için, orada buluşuruz diyen kadınları üzdün.

“Gelirken bir şey alayım mı? ” sorusuna bin tane şey sayan kadınlar için, ” Sen gel yeter.” diyen kadınları üzdün.
Paran yoksa ben de yokum diyen kadınlar için ” Sen yoksan ben de yokum.” diyen kadınları üzdün.

Ve genç adam;
Ne zaman ki derdin, sevdiğinin yanında olunca onunla sevişmek değilde, belkide sadece onunla birlikteyken mutlu olmak, yada ondaki huzuru sevmek olursa işte o zaman kaybetmezsin.