Skip to main content

FT Forum Türk

Forum Türk - Türkiye'nin Türkçe Bilgi Paylaşım Ağı'na hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Sizi aramızda görmek güzel ama sitemizden daha iyi yararlanabilmeniz için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. İlgi ve alakanızdan dolayı Forum Türk - Türkiye'nin Türkçe Bilgi Paylaşım Ağı yönetimi olarak teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

Giriş ya da Kayıt

(Sadece kayıtsız kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.)

Çıplak Zombi Dehşeti!

Konu

#1
  Linkler ziyaretçilere gizlenmiştir. Ücretsiz üye olarak linklere erişebilirsiniz.
  Linkler ziyaretçilere gizlenmiştir. Ücretsiz üye olarak linklere erişebilirsiniz.

Akıllara durgunluk veren olay Amerika'nın Pennsylvania eyaletinde gerçekleşti.


Richard Crimino Jr. isimli, henüz herhangi bir ilacın ya da uyuşturucunun etkisinde olup olmadığı belli olmayan adam, akşam saatlerinde arabasını küçük bir mahalleye çekti. Giysilerini atarak arabadan çıkan Crimino,hemen önündeki eve doğru koşarak içeri girmeye çalıştı.
Ev sahiplerinin ayakta olmasının da etkisiyle içeri giremedi. Koşarak daha ilerdeki boş bir eve dalan çılgın adam bir süre ortalıkta görünmedi. Az sonra boş evin 2. katından bir pencereyi parçalayarak sokağa atlayan Crimino, burada yürümekte olan bir kadına koştu ve kafasını kemirmeye başladı!
Kadına saldırırken görgü tanıklarının ifadesine göre "hayvan gibi sesler çıkaran' Richard, kurbanın kaçarak polisi çağırmasıyla yakalandı. Polisin yaptığı açıklamada, şu anda hastanede olan zanlının, hırsızlık, saldırı ve uygunsuz davranış gibi bir çok suçtan yargılanacağı belirtildi.
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bizimle temasa geçin!

Unutmayın; sizin için buradayız! Yaşadığınız soru ve sorunlar, reklam ve sponsorluk, vb. tüm işlemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Task

Tema Ayarları