Skip to main content

Forum Türk FT.

Gotham Dolu Dizgin Geliyor!

Konu

#1
[TABLE="class: tborder vbseo_like_postbit, width: 100%, align: center"]
[TR]
[/TR]
[TR]
[TD="class: alt1"][URL="http://www.formistan.com/yabanci-diziler-news-series/490419-gotham-dolu-dizgin-geliyor.html"]

[/URL]
  Linkler ziyaretçilere gizlenmiştir. Ücretsiz üye olarak linklere erişebilirsiniz.

Yeni Fox Dizisi Gotham’ın detayları açıklanmaya başladı. Dizinin konusu herkesin çok iyi bildiği DC Comics çizgi roman kahramanı Batman’in yaşadığı ve kötülerden temizlemeye çalıştığı Gotham şehrinde geçiyor. Bruce Wayne’in Batman karakterine dönüşmesinden önce dedektif James Gordon’ın şehirdeki kötü karakterlerle nasıl baş etmeye çalıştığını konu alacak dizide, Catwoman, The Penguin, The Riddler, Two- Face ve The Joker gibi Batman’in ezeli düşmanlarının birçoğunu görebileceğiz

  Linkler ziyaretçilere gizlenmiştir. Ücretsiz üye olarak linklere erişebilirsiniz.

The Mentalist, Rome gibi dizilerden tanıdığımız dizinin yazar/yapımcısı Bruno Heller; “Yozlaşmış bir şehir cehenneme doğru ilerlerken acemi bir dedektifin yükselişi ve şimdiki zamanımızın en popüler süper kahramanlarından birinin doğuşuna tanık olacağız” diyor.
Tabii ki bahsettiği bu acemi dedektif ise Batman’in sadık dostu Komiser James Gordon’dan başkası değil. Dizide Dedektif James Gordon’ı Southland ve The O.C.’den tanıdığımız Ben McKenzie canlandıracak.
Daha önce Touch’da izlediğimiz David Mazouz Bruce Wayne’in çocukluğunu canlandıracak. Harvey Bullock karakterini Donal Logue (Sons of Anarchy, Terriers, Vikings, Copper), The Penguin karakterini Robin Lord Taylor (The Walking Dead, Another Earth), Catwoman karakterini Camren Bicondova, The Riddler karakterini Cory Michael Smith, Wayne ailesinin hizmetkarı Alfred Pennyworth karakterini Sean Pertwee (Camelot, Elementary), Gordon’ın nişanlısı Barbara Kean karakterini ise Erin Richards (Open Grave, Breaking In) canlandıracak.

  Linkler ziyaretçilere gizlenmiştir. Ücretsiz üye olarak linklere erişebilirsiniz.

James Gordon, sevgilisi Barbara Kean ile nişanlanmış ve Gotham’a dedektif olarak atanalı iki hafta olmuştur. Daha önce babasının Başsavcılık yaptığı Gotham şehrini çocukluğunun geçtiği yıllardaki gibi temiz bir hale getirmek istemektedir. Bu cesur, dürüst ve kendini kanıtlama gayretindeki çiçeği burnunda dedektif, küstah fakat zeki ve becerikli efsane dedektif Harvey Bullock ile ortak olur. Bu iki dedektif tesadüfen Gotham şehrinin gelmiş geçmiş en önemli davasını üstlenirler: şehrin milyarder ailesi Thomas ve Martha Wayne’in cinayetleri. Cinayet mahallinde Wayne ailesinin kurtulan tek ferdi 12 yaşındaki Bruce’u karşılarında bulurlar. Bruce Wayne’e karşı anlaşılması güç bir yakınlık hisseden Gordon, ailesinin katillerini bulmak için yemin eder.


[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: alt2"]  Linkler ziyaretçilere gizlenmiştir. Ücretsiz üye olarak linklere erişebilirsiniz.

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Alıntı

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task