Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gönderin yorumlayalım
#1
Dün gece rüyanızda ne gördünüz? Rüyanızı bizimle paylaşın, size rüyanızın anlam ve manalarını anlatalım. Online rüya yorumları yapılır. Rüyalarınız bu sayfadaki formu doldurup ayrıntılı bir şekilde bizimle paylaştığınız anda rüya tabiri yapılıp size geri dönüş sağlanacaktır. Rüyanızı bize gördüğünüz ve hatırladığınız şekilde yazın siz için güzel islama uygun bir şekilde ile yorumlayalım.
Not: köşemize kayıtlı üyeler rüya yorumu yaptırabilirsiniz, bilgiler gizli kalacaktır. Üçüncü şahıs kimselerle paylaşılmaz, bu sebepten dolayı. Türkiye’nin en iyi Rüya tabirleri köşemizde rüyalarınıza anında online cevap bulacaksınız.
[h=2]Rüyanızı Gönderin Yorumlayalım Yaşadığını zanneden insanoğ , aslında hayatın bekleme odasında uykudadır [/h]
Kullanıcı imzaları ziyaretçilere gizlidir.
Bul
Alıntı
#2
Merhaba,
Yüksek bir rezidans gibi yapının yüksek bir dairesinde ben, kız arkadaşım ve tanimadiğ yasli bir kadın varız. Kiz arkadaşımla birlikte daireden çıkıp merdivenlerden inmeye basliyoruz. Sonra ben durup beni bekle hemen gelicem diyorum. Geri daireye dönüyorum ardından kız arkadaşımın yanina gitmeye çalışıyorum merdivenlerden sular akmaya başlıyor rüzgar oluyor bir felaketi andırıyor. Kız arkadaşımı orda bulamıyorum hemen onu aramaya başlıyorum. Her yerde merdivenler ve odalar ardında odalar var. Panikliyorum endişe duyuyorum. Onu ararken bir yabancı erkek buluyorum bizim daireye girmeye çalışan. Onu kandırıp binanın çıkış katlarında kurtuluyorum ondan. Daireye dönüyorum yaşlı kadını buluyorum. Sonra kafamda bir şema beliriyor. Kız arkadaşımın karşı dairede olduğunu anlıyorum tam odaların kapılarını tek tek aciyorum ona ulasicam uyaniyorum.
Beni etkileyen bir rüya uyandıktan sonra, yorumlarsaniz sevinirim.
Kullanıcı imzaları ziyaretçilere gizlidir.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi