FT

Merhaba, Ziyaretçi!

Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Sitemizden daha iyi yararlanabilmek için "Giriş" yapmalı ya da "Kayıt" olmalısınız ;)

("Forum Türk - Türkiye'nin Türkçe Bilgi Paylaşım Ağı" ayrıcalıktır!)


Forum Türk - Türkiye'nin Türkçe Bilgi Paylaşım Ağı'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Sizi aramızda görmek güzel ama sitemizden daha iyi yararlanabilmeniz için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. İlgi ve alakanızdan dolayı Forum Türk - Türkiye'nin Türkçe Bilgi Paylaşım Ağı yönetimi olarak teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

Giriş ya da Kayıt

(Sadece kayıtsız kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.)

Gençlik Olimpiyat Oyunları Kıta Elemeleri
#1
  Linkler ziyaretçilere gizlenmiştir. Ücretsiz üye olarak linklere erişebilirsiniz.


Türkiye'nin ev sahipliğinde, 15-17 Mayıs 2014 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilecek 2014 CEV Gençlik Olimpiyat Oyunları Kıta Elemeleri, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Akdeniz Üniversitesi Plaj Voleybolu Merkezi'nde düzenlenecek.

Organizasyonda 15 Mayıs 2014, Perşembe günü grup karşılaşmaları, 16 Mayıs 2014, Cuma günü eleme maçları, 17 Mayıs 2014, Cumartesi günü ise klasman müsabakaları oynanacak.

Kıta Elemeleri'nde bayanlarda ve erkeklerde 18'er takım mücadele edecek. Ev sahibi Türkiye'nin bayanlarda ve erkeklerde 2'şer takım ile yer alacağı turnuva, 3'erli 6 grubun oluşturduğu grup maçlarıyla başlayacak. Gruplarını lider tamamlayan takımlar, ikinci ve üçüncülerin oynayacağı eleme karşılaşmalarının galipleri ile karşılaşacak ve 16-28 Ağustos 2014 tarihleri arasında Çin'in Nanjing kentinde düzenlenecek 2014 Gençlik Olimpiyat Oyunları'na katılma hakkı kazanabilmek için mücadele edecek.

2014 CEV Gençlik Olimpiyat Oyunları Kıta Elemeleri'nin basın toplantısı 12 Mayıs 2014, Pazartesi günü Antalya Uygulama Oteli'nde, saat 14.00'te gerçekleştirilecek.
Bul
Alıntı


Yorum yapma izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, yorum yapabilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

ya da

Kayıt ol!

Topluluğumuzda yeni bir hesap oluşturun.

Kayıt


© 2019 Forum Türk - Türkiye'nin Türkçe Bilgi Paylaşım Ağı
with by @tedem - Developed by @Nakres

Tema Görünümü

Renk Seçimi:

Arkaplan Dokuları:

Tema Ayarları

Seçenekler: