FT

Merhaba, Ziyaretçi!

Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Sitemizden daha iyi yararlanabilmek için "Giriş" yapmalı ya da "Kayıt" olmalısınız ;)

("Forum Türk - Türkiye'nin Türkçe Bilgi Paylaşım Ağı" ayrıcalıktır!)


Forum Türk - Türkiye'nin Türkçe Bilgi Paylaşım Ağı'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Sizi aramızda görmek güzel ama sitemizden daha iyi yararlanabilmeniz için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. İlgi ve alakanızdan dolayı Forum Türk - Türkiye'nin Türkçe Bilgi Paylaşım Ağı yönetimi olarak teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

Giriş ya da Kayıt

(Sadece kayıtsız kullanıcılar tarafından görüntülenebilir.)

Çok özledim:(
#1
Ey Kardeşim...
Aziz Şehidim...
Çocukluk arkadaşım...
Bu hayattaki belki tek sırdaşımdın...
Yanına gelmek için çok çabaladım ama yine olmadı...
hatırlıyorumda Zubeyrim Senle ne güzel günlerimiz olmuştu...

Şehadet haberini yapmamı istemişlerdi de yapamamıştım Ellerim kaleme ve klavyeye gitmedi kardeşim , Haberini ebu talha yapmıştı kardeşim... Afgan dağlarında bana ne demiştin ey mücahid; Beraber baş koyduk bu davaya , Beraber şehadet şerbeti içicez demiştin, Ey Kardeşim, Can yoldaşım , Teyzemin oğlu , Sırdaşım Canım Recaim, Aziz şehidim, Her yaralandığımda ya rab beni recaiden geriye düşürme bizi beraber şehidlerden kıl demiştim, Musab şehit olduğunda, Mesleme Şehid olduğunda , Hamzat şehid olduğunda , Bana hep Tamam artık sıra bizde demiştin... Ey şehidim Suriyeye geçtiğimizde Kimseye biat etmemiştik taki katibeler belirlenene dek, Sen ogün demiştin ya ;" Ya bu Ebu Zubeyr Bu topraklara Özgürlük ve Adaleti getirir yada bu topraklarda Şehid olur. Başka şekilde artık bu topraklardan çıkış yok demiştin. " Sözünde durdun Sen şehidim... Benide Huzeyfeyide Ammar ı da sensiz bıraktın ama Sözünde durdun ey şehidim...

Kutlu Davanın izetli direniş Komutanı Şehid Muhammed Recai, Muffessir ve Aynı Zamanda Muhaddis Ve Afgan Dağlarında , Çeçenyada Ve Suriyede Küfrün kalbine Korku salan mücahidim...

M. Özdemir

Ebu Talhanın Şehidimiz için yaptığı haber...

Muhammed Recai Çelik Suriye’de Şehid Oldu
Suriye’de Beşşar Esed zulmüne karşı kardeşlerine yardıma giden ve geride bıraktığı her şeyi Allah azze ve celle ‘ın yoluna kurban eden Türkiye’li kardeşlerimizin sayısı gittikçe artıyor.
Ajansımıza bir yakınının vermiş olduğu bilgilere göre Muhammed Recai Çelik’in Suriye’de geçen ay Şehidler kervanına Allah’ın izni ile katıldığı bilgisi verildi.
islahhaber.net Haber
Geçtiğimiz mayıs ayında Ketibetul Taliban Grubuna ait direniş safında yer alan ve Materminna Hava alanında Esed rejim güçleri ile girdiği çatışma sırasında Şehadete ulaşan , Ankaralı Ebu Talha mahlaslı Özdemir YILDIRIM’ ında hocalığını yapan Muhammed Recai ÇELİK kardeşimizin şehadet haberi geldi. Şehid Muhammed Recai ÇELİK ‘in bir yakının vermiş olduğu bilgilere göre Şehidin 2 ay önce Suriye’ye geçtiğini ve Ketibetul Taliban Grubuna ait direniş safında yer alarak Esed rejimine karşı savaştığı söylenildi.
Verilen bilgilere göre, Evli ve bir kız çocuğu sahibi olan Şehid Muhammed Recai ÇELİK ‘in aslen Bingöllü olduğu ama Ankara’da ikamet ettiği ve geçen ay Esed güçleri ile girilen bir çatışmada şehid olduğu söylenildi. Şehid olan Muhammed Recai ÇELİK ‘in daha sonra oraya defnedildiği söylenildi.
İşte Şehid Muhammed Recai ÇELİK
Bul
Alıntı


Yorum yapma izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, yorum yapabilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

ya da

Kayıt ol!

Topluluğumuzda yeni bir hesap oluşturun.

Kayıt


© 2019 Forum Türk - Türkiye'nin Türkçe Bilgi Paylaşım Ağı
with by @tedem - Developed by @Nakres

Tema Görünümü

Renk Seçimi:

Arkaplan Dokuları:

Tema Ayarları

Seçenekler: