Skip to main content

Forum Türk FT.

Aşkım Kapışmak ~ Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan

Konu

#1
KADINLAR SAĞDAN ERKEKLER SOLDAN


Yayınevi: Akis Kitap
Yayın Yönetmeni: Bilal Özbay
Sayfa: 208
ISBN: 978-605-129-015-7
Fiyatı: 12

Kadınlar dünyaya melek olarak gelmiştir, fakat şeytan olmaları mecbur bırakılmıştır.
Erol Büyükburç – Türk Pop Müziğinin MimarıÇok şey bekler kadın, çünkü çoktur kadın, çokluktur, çoğalmaktır.Çoktur,çünkü tek bir bedende çok el, çok ayak, çok akıl, çok yürektir.

Duygu Canbaş – Habertürk Tv-Editör Spikeri

Ben hayatta kadını ve erkeği anlamanın, daha doğrusu anlamaya çalışmanın yolunun biraz belgesel izlemekten geçtiğine inanırım.

Pınar Yılmazerler – Hürriyet Trendy Dergisi Genel Yayın YönetmeniHer kadın kendisi ve toplum için bir şeyler yapabileceğini unutmamalıdır.

Suna Dumankaya - Güzellik UzmanıBirlikte oldukları için her fırsatta Tanrı’ya şükreden çiftler tanıyorum…..

Yard.Doç.Dr.Şebnem Soygüder –Ege Üniv.İletişim FakültesiKadınlar duygularının dibinde erkekler ise mantıklarının dikinde yaşarlar.

Ayşen Yerşen - Profilo Alışveriş Merkezi Genel MüdürKadın ve erkek,bir elmanın iki yarısı mı,iki azılı düşman mı yoksa hiç tamamlanmayan oyunun parçaları mı?

Zeynel Özbek – Seven-Hıll Yönetim Kurulu ÜyesiErkekler kadınlara liman olmayı severler.Kadınlar yüklerini boşaltacak limanları iyi seçer çünkü sürekli demir atmayı sevmezler.En uzun kaldıkları liman en büyük ve güçlü limandır ama yükü ağır kadınlar ilişkiyi öldürür.Çünkü erkekler arada bir hafif yük gemilerine izin verirler.

Aşkım KapışmakAşkım Kapışmak kimdir?

“Ebeveynlik Cüzdanı” adlı ilk kitabıyla adından söz ettiren; çeşitli kurum, kuruluş, grup ve kişilere yönelik “İletişim Sihirbazı” adlı bir çeşit stand-up ortaya koyan Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Aşkım Kapışmak, 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi’nde Tekstil Eğitimi Bölümü’nden mezun olduktan sonra, psikoloji ve iletişim alanlarına duyduğu ilgi ve merak nedeniyle Kalifornia’da bulunan Newport Üniversitesi Davranış Bilimleri bölümünde eğitim aldı. Bakırköy Zihinsel Engelliler Derneği ve Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu’nda gönüllü danışmanlık hizmeti veren Kapışmak, Final Dershaneleri’nde sınavlara girecek gençlere motivatörlük yaptı. Türkiye’nin önde gelen şirketlerine kurumsal gelişim eğitimleri veren Kapışmak, seminerlerini daha da renklendirmek amacıyla oturumlarını psikomedi türünde bir stand-up şek¬linde yapmaya karar verdi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Sahne Sanatları, Drama ve Oyunculuk eğitimleri aldı. 2008 yılından itibaren alışveriş merkezlerinde kadın erkek ilişkilerini anlatan stand-up gösterilerini sahneye koymaya başladı. Aynı zamanda Starbucks’larda “Kahve Sunumları” adı altında iletişim günleri düzenleyen Kapışmak, 3 bine yakın kişiye seminer verdi. NLP ve hipnoz konusunda da eğitim alan Kapışmak, üniversiteler, okullar ve şirketlerde ilişki, iletişim, başarı, hedef, pozitif yaşam, motivasyon gibi birçok farklı kişisel gelişim başlıkları altında eğitim ve seminerler vermektedir.

Alıntı
Task